cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

1) tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. yeni üye olunması ya da kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. kural listesi dönem dönem güncellenebilir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler. 

2) bbysozluk.com‘a üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak entry girme ve başlık oluşturma yetkilerine sahip olurlar.

3) bbysozluk.com ‘da paylaşılan entrylerden entry sahipleri sorumludurlar. admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. açıklama yapmadan entryleri silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı bbysozluk.com’a aittir.

4) ayrımcılığa neden olabilecek, ırkçı, türcü, cinsiyetçi, sınıfçı, göçmen karşıtı, homo/bi/trans fobik, siyasi içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

5) üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. özel mesajlaşma sistemi dahil bby sözlük’ün hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara karşı politikamız sıfır toleransdır.

6) avatar ya da profil kapak resminde kullanılan grafikler herhangi bir şekilde tahrik edici, hakaret içeren, belirli bir kitleyi hedef alan unsur içermemelidir.

7) başkalarına ait kişisel bilgileri kullanmak veya paylaşmak yasaktır. (adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)

8) kurallara uymayan üyelerin entryleri uyarı yapılarak ya da yapılmadan moderatör tarafından silinebilir / taşınabilir veya düzeltilebilir. uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.

9) yazarlar gerçekdışı içerik dahi üretebilirler. bby sözlük’te yer alan içeriğe ‘hukuka aykırı içerik veya 4. 5.6. ve 7. maddelere” kısmında belirtilen haller dışında müdahale edilmediğinden, bby sözlük’te yer alan herhangi bir bilgi, yorum, öneri, espri, ironi, tecrübe paylaşımı ve benzeri içeriğin referans alınması nedeniyle oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan)maddi ve/veya manevi herhangi bir kaybınızdan bbysozluk.com sorumlu değildir.

10) yazarlar tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul eder. izniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacaktır. ancak bby sözlük sosyal medya hesaplarında, yazılan girilerin tamamı ya da bir kısmını paylaşabilir. yapılacak herhangi bir saldırı sonucu bu bilgilerin ele geçirilmesi durumunda bbysozluk.com sorumlu değildir.

bbysozluk